مگان کالمو ، ورزشکار آمریکایی ، با شستشوی مغزی رفتار غیر ورزشی نشان می دهد

[ad_1]

12-05-2001 04:37

سوتلانا ژورووا ، استاد ارجمند ورزش روسیه ، عضو پارلمان روسیه ، نظر خود را در مورد اظهارات تند مگان کالمو قایقرانی آمریکایی بیان کرد. کالمو پیش از این گفته بود که از دیدن موفقیت ورزشکاران روسی در المپیک توکیو بیزار است زیرا ، او گفت: “آنها نباید اینجا باشند.”

“دیدن خدمه ای که حتی نباید اینجا باشند و نقره را ترک می کنند یک احساس ناخوشایند است. در کل واقعا ناامید کننده است و من برای سایر ورزشکاران در مرحله A نهایی احساس ناخوشایند می کنم. عشق بزرگ برای همه دوستان و دوستانم که آن را به او داده اند. همه چیز آنجاست “، توئیتری Kalmoe.

کمیته المپیک روسیه (ROC) به سخنان رذیلانه کالمو پاسخ داد:

“چقدر بد است که پیروزی های ما همکاران ما را عصبی می کند. بله ، ما اینجا در المپیک هستیم. کاملاً درست است ، چه کسی خوشش بیاید یا نه. لازم است یاد بگیریم که چگونه باختیم ، اما همه نمی توانند این کار را انجام دهند. کسی شروع کرد به” او ROC مجدداً رکورد شکسته دوپینگ روسیه را بازی می کند. کسی دوباره آن را بازی می کند. ”

کالمو قربانی تبلیغات آمریکایی است

در مصاحبه با lenta.ru نشریه ، سوتلانا ژوروا گفت که چنین حملاتی نباید به موارد زیر واکنش نشان دهد:

سوتلانا ژوروا گفت: “ما باید بفهمیم که ما با قربانی تبلیغات سر و کار داریم که اخیراً در رسانه های آمریکایی شتاب گرفته است و هیچ کاری نمی توانیم در این زمینه انجام دهیم.”

به گفته ژوروا ، نسل جدیدی از ورزشکاران روسی هستند که در توکیو اجرا می کنند و آنها “زیر ذره بین آزمایش می شوند”.

او می گوید: “آنها کاملاً تمیز هستند و حتی به هیچ چیز فکر نمی کنند.” او می گوید: “از یک سو ، این چنین درماندگی است که می بازید و سپس دیگران را متهم به عملکرد ناعادلانه می کنید ، اما از سوی دیگر ، بسیار شستشوی مغزی می شود.”

واسیلیسا استپانووا و النا اوریابینسکایا از روسیه در 29 فوریه بدون برتری در فینال دوضرب نقره گرفتند. قایقرانان نیوزلندی اول شدند ، برندگان برنز ورزشکاران کانادایی را گرفتند. تیم ملی آمریکا به فینال نرسید.

ورزشکاران روسی در بازیهای توکیو 20202 بدون سرود روسیه و بدون پرچم روسیه بازی می کنند. به طور رسمی ، ورزشکاران روسی نماینده کمیته المپیک روسیه هستند.

در دسامبر 2020 ، دادگاه داوری ورزش (CAS) به دلیل رسوایی بزرگ دوپینگ ، نمایندگی ورزشکاران روسی تحت پرچم ملی در مسابقات بین المللی را به مدت دو سال ممنوع کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *